Фонд Lenovo Допомагає Юнісеф Сша Та Локальним Нуо У Наданні Гуманітарної Допомоги Україні

7 мая 2022
Время прочтения 1.5 минуты

Фонд Lenovo допомагає ЮНІСЕФ США та локальним НУО у наданні гуманітарної допомоги Україні

Як глобальна компанія, Lenovo докладає зусиль для підтримки спільнот, коли вони найбільше цього потребують. Трагічна ситуація, що швидко розвивається в Україні, торкнулася і змінила життя багатьох людей. У зв’язку з цим Lenovo Foundation — американська благодійна організація Lenovo — перерахувала ЮНІСЕФ США $1 млн на допомогу Україні. Гуманітарна діяльність ЮНІСЕФ в Україні, яка розпочалась ще у 1997 році, спрямована на задоволення найважливіших невідкладних потреб у безпеці, охороні здоров’я, чистій воді, харчуванні та захисті, а також на забезпечення прав дітей та довгострокового добробуту.

Окрім підтримки ЮНІСЕФ, благодійна діяльність Lenovo сприяла розширенню можливостей працівників з надання допомоги у прилеглих до України регіонах. Компанія Lenovo подвоює пожертвування співробітників місцевим НУО: Fundacya Dobrych Inicjatyw (Польща), Človek v ohrození (Словаччина) та Fundatia Fara (Румунія), за допомогою своєї програми підтримки команди. Ця ініціатива дозволила зібрати сотні тисяч доларів для місцевих НУО, більшість із яких є постійними партнерами Lenovo завдяки волонтерським ініціативам працівників.

Фонд Lenovo Foundation працює над забезпеченням скоординованого реагування на гуманітарні та стихійні лиха у всьому світі. Раніше команда організувала допомогу в розмірі $15 млн у відповідь на Covid-19, зосередившись на підтримці дистанційного навчання та зв’язку для студентів.

Дізнатись більше про благодійну діяльність Lenovo можна за покликанням Lenovofoundation.com

26.05.2022 06:58
Нет тэгов